You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Zadaszenie namiotowe

Zadaszenia namiotowe to świetna opcja zabezpieczająca obiekt przed czynnikami niekorzystnymi. Z oferty w szczególności korzystają właściciele sklepów z wyposażeniem sezonowym. Ponadto profesjonalne i funkcjonalne zadaszenie jest korzystną opcją dla obiektów sportowych i przestrzeni eventowych. Dzięki starannie dopasowanym parametrom technicznym i eleganckiemu wykończeniu konstrukcji użytkowanie wydzielonej powierzchni jest bezpieczne i komfortowe bez względu na czynniki atmosferyczne. W ramach usług oferujemy rozwiązania sezonowe i całoroczne. Do dyspozycji klientów oddajemy również możliwość satysfakcjonującego wyboru finansowania usług od krótko- i długoterminowego wynajmu, sprzedaży, po korzystny ekonomicznie leasing. Nasz zespół dzięki wiedzy i doświadczeniu oferuje kompleksową pomoc oraz fachowe doradztwo w procesie wyboru najlepszego rozwiązania. Wykonujemy również niezbędne czynności związane z montażem i demontażem, aby zagwarantować użytkownikom pełen komfort. 

Bezpieczne i funkcjonalne zadaszenia do namiotów 

Zajmujemy się produkcją hal o zróżnicowanej specyfikacji technicznej, które mają zastosowanie w branżach eventowych, w przemyśle, w procesie magazynowania i innych usługach. Zadaszenia do namiotów są uzupełnieniem naszych konstrukcji bądź samodzielnym rozwiązaniem sprawdzającym się jako sklep sezonowy. Starannie przygotowany szkielet aluminiowy i konstrukcja stalowa pozostają wytrzymałe i solidne. Ponadto poszycie wykonane z odpornych materiałów gwarantuje bezpieczny, wygodny proces użytkowania zadaszenia. Możliwość wyboru niestandardowych rozwiązań oraz dokładne określenie parametrów technicznych zadaszenia namiotowego umożliwia dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb. Naszym klientom oferujemy dodatkową przestrzeń z uwzględnieniem najkorzystniejszych warunków ekonomicznych. 

Długo i krótkoterminowy wynajem zadaszenia namiotowego 

Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego oferujemy zadaszenia namiotowe zgodne z finalnymi potrzebami. Sezonowe bądź całoroczne konstrukcje pozostają funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu, chroniąc przed czynnikami atmosferycznymi. W HNP Polska dbamy również o kompleksowy proces montażu i demontażu konstrukcji, co jest satysfakcjonującą alternatywą zarówno dla długo-, jak i krótkoterminowego wynajmu zadaszeń namiotowych. W intuicyjnym konfiguratorze hal możliwe jest określenie wszystkich, niezbędnych parametrów technicznych konstrukcji, aby dopasować rozwiązanie do konkretnych potrzeb pod kątem wymiarów, elementów wyposażenia czy pozostałych czynników uwzględniających wybór konkretnych materiałów. Aby opcja zadaszeń namiotów była jeszcze bardziej atrakcyjna, oferujemy również owe zamówienia z uwzględnieniem przedłużenia bądź skrócenia siatki modelu. Jesteśmy przekonani, że tak szeroka oferta oraz możliwość skorzystania z fachowych porad naszego zespołu zapewni komfort, wygodę, a także maksymalną satysfakcję po finalizacji transakcji.

Imprezy plenerowe to doskonała alternatywa dla wydarzeń organizowanych w zamkniętych pomieszczeniach. Jednak czasami aura bywa kapryśna i krzyżuje nam plany. Ale i na nią jest sposób. Wystarczy zadaszenie namiotowe, które pomieści wszystkich gości oraz zapewni ochronę bez względu na warunki atmosferyczne. Jest to konstrukcja niezwykle stabilna i komfortowa w użytkowaniu. Ze względu na materiały stosowane do ich produkcji mogą to być zadaszenia namiotowe całoroczne lub sezonowe. Wszystko zależy od wymagań klienta. Również finansowanie całego przedsięwzięcia, jakim jest montaż i późniejsze użytkowanie może odbywać się w formie sprzedaży, wynajmu okresowego czy korzystnego leasingu. Na stronie internetowej firmy HNP znajduje się prosty w obsłudze konfigurator, który po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych parametrów idealnie dopasowuje rozwiązania do konkretnych potrzeb. Możliwość stworzenia niestandardowych konstrukcji zadaszenia namiotowego zgodnie ze specyfikacją klienta jest jedną z zalet, dzięki której tak chętnie korzystają oni z naszych usług.

Zadaszenie namiotowe - stałe lub tymczasowe pomieszczenie o wielu zastosowaniach

Oprócz wydarzeń odbywających się w plenerze zadaszenie namiotowe znajduje zastosowanie także jako konstrukcja, w której można z powodzeniem prowadzić sklep sezonowy czy magazynować różne rzeczy. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla różnego rodzaju obiektów sportowych znajdujących się na otwartym powietrzu. Zadaszenia namiotowe zapewniają ochronę przed słońcem zwłaszcza w upalne dni oraz zabezpieczają przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi pojazdy, które swobodnie można pod nimi zostawić. Nasz wykwalifikowany personel, który przez wiele lat zdobywał doświadczenie, chętnie doradzi i pomoże w wyborze idealnego rozwiązania, a także zmontuje całość w dowolnym miejscu. Aluminiowa konstrukcja i materiały odporne na czynniki atmosferyczne sprawiają, że zadaszenia namiotowe z powodzeniem można stosować o każdej porze roku. Jeżeli są państwo zainteresowani ofertą, zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, gdzie dostępne są wszelkie informacje dotyczące naszych usług.

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza wyceny.

biuro@hnppolska.pl
+ 48 604 130 750; 32 474 33 22