You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hale magazynowe

Budowa hali magazynowej to inwestycja wymagająca sporego nakładu finansowego i czasu przeznaczonego na realizację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy rozwiązanie wygodne i korzystne finansowo. Jako producent  zajmujemy się tworzeniem hal, które doskonale sprawdzają się w roli dodatkowej przestrzeni. Zabezpieczają przechowywany towar czy maszyny przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Świetnie sprawdzają się w roli czasowej powierzchni przemysłowej wydzielonej na okres zlecenia, a także jako długofalowe rozwiązanie. Opcja sprzedaży i wynajmu sezonowych bądź całorocznych hali z pewnością zainteresuje przedsiębiorców poszukujących profesjonalnego, funkcjonalnego rozwiązania. Do dyspozycji oddajemy hale magazynowe wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu dodatkowa przestrzeń magazynowa okaże się bezpieczna. 

Nowoczesne hale przemysłowe HNP Polska

Hala magazynowa na wynajem

Hale magazynowe z oferty HNP Polska spełniają kryteria jakości i wytrzymałości. Są bezpieczne w użytkowaniu oraz odporne na czynniki niekorzystne. Wytrzymała konstrukcja aluminiowa i stalowa pozostaje solidnym rozwiązaniem gwarantującym satysfakcjonujący proces użytkowania bez względu na warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia pozostaje plandeka z odpornych materiałów PCV. Tworzywo sztuczne charakteryzuje się ponadprzeciętnymi właściwościami, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że nowoczesne hale przemysłowe z powodzeniem mogą służyć jako dodatkowa przestrzeń magazynowania lub procesu produkcji w czasie wzmożonych zleceń. Atutem pozostaje również proces montażu i demontażu takiej hali. Oferując kompleksową pomoc, fachowe doradztwo oraz pomoc na każdym etapie finalizacji transakcji, jesteśmy przekonani, że nasi partnerzy biznesowi nie będą mieć wątpliwości co do zasadności inwestycji bez ryzyka i niepotrzebnych kosztów dodatkowych. 

Zalety hal magazynowych 

Wieloletnie doświadczenie na rynku umożliwia nam gwarancję dostarczania satysfakcjonującychrozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wśród zalet hal magazynowych wyróżniamy szereg czynników, które wpływają na decyzję o zakupie, wynajmie, bądź usługach leasingowych.

Oferujemy między innymi:

Hala magazynowa od wewnątrz
  • - siatkę modelu z możliwością dopasowania wymiarów pod indywidualny projekt,
  • - szeroki wybór możliwości - od hal magazynowych, po rozwiązania przystosowane do eleganckich przyjęć w plenerze, 
  • - wynajem krótko- i długoterminowy w zależności od potrzeb, 
  • - przejrzyste warunki współpracy, 
  • - pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia zespołu HNP Polska, 
  • - szybki proces wykonania usługi montażu i demontażu. 

Oferta w pełni dopasowana do potrzeb naszych klientów pozostaje korzystnym rozwiązaniem niezależnie od wyboru i warunków współpracy. 


Hale magazynowe - wycena 

Dbamy o komfort i wygodę naszych klientów, dlatego stworzyliśmy intuicyjny moduł, który umożliwi wybór satysfakcjonującego rozwiązania. Konfigurator hal pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnych opcji. Określając wymiary namiotów magazynowych z PCV, elementy wyposażenia hali przemysłowej oraz szczegółowe parametry, wybór konkretnego rozwiązania z pewnością będzie łatwiejszy. W ramach usług oferujemy hale magazynowe całoroczne i sezonowe z uwzględnieniem ich przeznaczenia. Wszystkie dostępne opcje w HNP Polska zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół i poszanowaniem zasad bezpieczeństwa, jednak estetyka poszczególnych rozwiązań różni się, aby dopasować styl wykończenia do konkretnych potrzeb. W zakresie dodatkowych parametrów technicznych w czasie produkcji hal magazynowych umożliwiamy wybór materiału, z którego została wykonana konstrukcja, rodzaj poszycia ścian bocznych, a także podłoga, aby korzystanie z hali było w pełni dopasowane do potrzeb użytkowników. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z halami magazynowymi zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie przedstawią różnice i korzyści wynikające z wyboru poszczególnych rozwiązań. 

Hale magazynowe – kiedy warto je kupić, a kiedy wynająć?

Jak już wcześniej było wspomniane, oferujemy hale magazynowe na sprzedaż oraz wynajem. Na skorzystanie z pierwszej z tych usług decydują się zazwyczaj Klienci potrzebujący dużej powierzchni do zagospodarowania na dłuższy czas. W takim przypadku konieczne jest jednak wykazanie się cierpliwością na termin wykonania, ponieważ proces produkcji tego rodzaju konstrukcji wymaga czasu. Zanim więc zostanie oddana do użytku, dobrym rozwiązaniem wydaje się wynajęcie innego z przygotowanych już przez nas obiektów. Jako producent udostępniamy je na określony czas, co wiąże się z wieloma udogodnieniami dla Klientów HNP Polska. Mogą oni bowiem natychmiast po podpisaniu umowy przejść do użytkowania wybranej przez siebie hali, a także upewnić się w ten sposób, czy rzeczywiście jest ona tego typu obiektem, który w przyszłości rzeczywiście dobrze byłoby posiadać na własność. Ponadto wynajęcie hali magazynowej może okazać się korzystniejsze pod względem finansowym.

Możliwość dokonania modyfikacji hali przemysłowej w przyszłości dzięki jej modułowej konstrukcji

Konstruowane przez nas hale przemysłowe cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ w porównaniu do murowanych są znacznie bardziej atrakcyjne cenowo. Pod ich dachem można bowiem przechowywać różnego rodzaju towary, ale też wykorzystać konstrukcję jako halę produkcyjną, by świadczyć usługi np. w tymczasowym warsztacie samochodowym czy wulkanizacji. Możliwość zabezpieczenia zawartości przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi na pewno zostanie doceniona przez właścicieli i klientów. Hala magazynowa to również obiekt najczęściej charakteryzujący się konstrukcją modułową, co oznacza, że w razie potrzeby zachodzi szansa dokonania zmiany jej wyglądu i funkcjonalności. Zachęcając zatem do skorzystania z naszych usług, polecamy własną ofertę. Jako doświadczony producent namiotów magazynowych gwarantujemy, że razem z nami wzniesienie każdego kolejnego zaowocuje uzyskaniem przez Klienta obiektu maksymalnie dostosowanego względem jego potrzeb.

Kompleksowy montaż i serwis hal magazynowych HNP Polska  

Realizując zlecenie, nie zapominamy o profesjonalnej obsłudze. Na każdym etapie nasi klienci mogą liczyć na pomoc fachowego zespołu. Bez względu na zasady współpracy czy rodzaj finansowania oferujemy kompleksowy montaż, demontaż oraz serwis hal. Nasi wykwalifikowani specjaliści doskonale znają parametry techniczne namiotów przemysłowych, dlatego proces weryfikacji usterek jest krótszy i znacznie bardziej efektywny. Jako producent namiotów magazynowych zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą HNP Polska. 

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza wyceny.

biuro@hnppolska.pl
+ 48 604 130 750; 32 474 33 22HALE MAGAZYNOWE