You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Targi to wydarzenia pozwalające firmom na mnóstwo możliwości prezentacji, co w późniejszym czasie ma znaczący wpływ na ich postrzeganie, zdobywanie klientów oraz reklamę. Każda marka ma okazję wyeksponowania swoich usług w jak najszerszym kręgu odbiorców w indywidualny, kreatywny sposób. W odpowiedzi na potrzeby współczesnych przedsiębiorców w ofercie HNP Polska udostępniamy namioty targowe, które w funkcjonalny, wygodny sposób pozwolą wydzielić przestronne miejsce danej wystawy. Umożliwiamy zarówno ich zakup, jak i wynajem, gwarantując atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Hale targowe to bardzo solidne konstrukcje umożliwiające organizację wystaw w dowolnym miejscu, bez obaw o niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór modeli w różnych rozmiarach umożliwiających tworzenie połączonych, efektownych i obszernych grup namiotowych.

Wydarzenia firmowe bez obaw o niesprzyjające warunki atmosferyczne

Podczas produkcji namiotów targowych kierujemy się cennym doświadczeniem, przez lata zdobywaną wiedzą oraz aktualnymi trendami. Prezentowane przez nas konstrukcje wykonujemy z najwyższej jakości materiałów aluminiowych i stalowych. Namioty handlowe gwarantują pełną stabilność i wytrzymałość, która doskonale sprawdzi się nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych. Dzięki nim wystawy będą mogły odbywać się przy porywistym wietrze bądź podczas opadów deszczu. Namioty targowe umożliwią organizację wydarzeń przez cały rok, co pozwoli firmom na mnóstwo możliwości. Wielu klientów chętnie wykorzystuje tego typu rozwiązanie, otwierając np. latem sklep sezonowy.

Namioty targowe – możliwość organizacji eventów przez cały rok

Trwałe, wysokiej jakości poszycie sprawi, że konstrukcja hali będzie niezawodna i stabilna. Namioty handlowe mogą być montowane w dowolnym miejscu na różnego rodzaju nawierzchniach, co wpływa na atrakcyjność całej imprezy. Jest to świetny sposób na stworzenie tematycznego wydarzenia, zgodnego ze specyfiką i ofertą firmy. Naszych klientów może ograniczać wyłącznie ich własna wyobraźnia. HNP Polska, jako profesjonalny producent namiotów targowych, będzie w stanie sprostać nawet najbardziej kreatywnym i wyjątkowym pomysłom!

Namioty handlowe wydzielające przestrzeń w każdym rozmiarze

Dużym atutem konstrukcji namiotów handlowych jest możliwość łączenia ich ze sobą za pomocą rynny, co pozwala stworzyć obszerne grupy namiotowe. Jest to bardzo prosty sposób na wydzielenie jednej, dużej przestrzeni. Szerokie możliwości rozmiarowe namiotów targowych świetnie sprawdzają się na wystawach o różnej tematyce. Znajdą zastosowanie podczas organizacji targów motoryzacyjnych, gdzie wymagany jest obszerny, duży plac. Dzięki prezentowanym przez nas namiotom handlowym wystawca zyska miejsce bez jakichkolwiek ograniczeń. Przeznaczone są bowiem zarówno do mniejszych imprez branżowych, jak i organizacji targów pracy, książki, ślubnych, maszyn rolniczych czy spożywczo-gastronomicznych. Są chętnie wykorzystywane także przez osoby planujące otwarcie tymczasowego sklepu w danym sezonie (często możemy spotkać się z tzw. strefami niskich cen). To również możliwość stworzenia np. letniego targowiska. Konfiguracja oraz rozmiar przestrzeni całej wystawy zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Hale targowe HNP Polska gwarancją komfortu

Produkowane przez nas hale targowe przeznaczone są zarówno do sprzedaży, jak i wynajmu, dlatego zapewniają bardzo szybki montaż oraz demontaż. Instalacja nie przysporzy organizatorom żadnych problemów, co z pewnością usprawni całe wydarzenie. Dodatkowo hale targowe w wygodny sposób wydzielą konkretną przestrzeń danej wystawy, stworzonej specjalnie z myślą o potencjalnych klientach. Możliwość łączenia ich ze sobą spełni oczekiwania zarówno firm planujących kameralne wydarzenia, jak i zajmujących się organizacją dużych, spektakularnych wystaw. Produkowane przez HNP Polska hale handlowe to najlepszej klasy konstrukcje gwarantujące niezawodny komfort użytkowania. Prezentują się bardzo stylowo i estetycznie, co z pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek całej firmy.

Zaprezentuj firmę w jak najlepszy sposób za pomocą namiotów handlowych

Głównym celem targów jest jak najlepsze przedstawienie usług własnej firmy i wzbudzenie zainteresowania jak najszerszej grupy klientów. Zgodnie z tym przekonaniem marki coraz częściej pragną realizować kreatywne, oryginalne pomysły. Jednym z elementów wystaw, który może znacząco wpłynąć na jakość wydarzenia, a co za tym idzie - wizerunek firmy, są oferowane przez nas namioty handlowe. Pozwolą na organizację wystawy zgodnej z indywidualnymi potrzebami i upodobaniami. Własny namiot targowy daje możliwość stworzenia przestrzeni pod konkretne produkty i usługi. Klienta firmowego nie ogranicza żadne, ciasne stoisko bądź małe pomieszczenie, oferowane najczęściej na tradycyjnych halach targowych. Konstrukcje doskonale sprawdzą się także podczas organizacji imprez branżowych czy spotkań biznesowych na świeżym powietrzu. Wszystkie te atuty namiotu handlowego sprawiają, że istotnie wpływa on na postrzeganie firmy przez szerokie grono klientów.

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza wyceny.

biuro@hnppolska.pl
+ 48 604 130 750; 32 474 33 22