You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
PODŁOGA DO HAL NAMIOTOWYCH 

Hale namiotowe możemy wyposażyć w modułową drewnianą podłogę na stelażu stalowo- aluminiowym. Składa się z kratownicy wykonanej z elementów aluminiowych i ocynkowanej stali. Dzięki odpowiedniej konstrukcji jest ona równa, stabilna i wytrzymała, nie traci swoich właściwości przez wiele lat. Produkowane podłogi wykonujemy w konstrukcji modułowej, które po złożeniu tworzą jednolitą płaszczyznę.

ZASTOSOWANIE PODŁOGI

Podłoga ta idealnie sprawdzi się na różnego rodzaju przyjęciach i imprezach pod namiotem lub na świeżym powietrzu. Zwłaszcza jeżeli podłoże jest nierówne, kamieniste. Może być używana jako:

o    podłoga do hali namiotowej

o    podłoga plenerowa

o    podłoga weselna

o    podłoga imprezowa

o    parkiet taneczny

o    podest

o    inne

Podłoga wykonana z drewna Bangkirai

Bangkirai to najpopularniejszy gatunek drewna tarasowego, spośród wszystkich gatunków egzotycznych. Swoją popularność zawdzięcza wyjątkowej urodzie oraz twardości i wytrzymałości. Jest to najlepszy wybór dla osób szukających deski tarasowej z drewna egzotycznego.

Drewno bangkirai jest uodpornione na mikro i biokorozję oraz niepodatne na ataki grzybów i szkodników. Zastosowanie go jako deskę tarasową zapewni nam kilkadziesiąt lat użytkowania.

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza wyceny.

biuro@hnppolska.pl
+ 48 604 130 750; 32 474 33 22