You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hale Cateringowe

Dania nawet najlepszego kucharza nie mają szans w starciu z pogodą, jeśli nie zostaną zabezpieczone przed np. deszczem. W takich przypadkach ratunek stanowią namioty cateringowe. Oferujemy całoroczne konstrukcje, odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Dzięki nim łatwo oraz komfortowo zorganizujesz każde wydarzenie, w którym jedzenie odgrywa mniejszą lub większą rolę. Zapewniamy hale o różnych gabarytach, które łatwo dostosujesz do konkretnego eventu.

Stabilna konstrukcja hal cateringowych

Wnętrze hali cateringowej na wynajem

Hale cateringowe chronią uczestników imprezy oraz jedzenie przed niepogodą, ale przez to same są narażone na działanie trudnych warunków. Z tego też powodu bezwzględnie muszą być wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby skutecznie opierać się np. silnym podmuchom wiatru. Od tego zależy bezpieczeństwo osób przebywających wewnątrz namiotu. W HNP POLSKA kładziemy na ten aspekt bardzo duży nacisk. Produkowane są z solidnych tworzyw stalowych oraz aluminiowych o sprawdzonej wytrzymałości. Świetnymi parametrami może pochwalić się także samo poszycie. Tak dobrany zestaw dobrze radzi sobie z warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu organizatorzy oraz zaproszeni goście mogą zająć się wyłącznie dobrą zabawą i odhaczaniem kolejnych punktów zaplanowanego programu.

Dostarczamy oraz montujemy hale we wskazanym miejscu

Gdy wydarzenie jest organizowane z niewielkim wyprzedzeniem czasowym, samodzielny montaż dużych konstrukcji to zadanie trudne do wykonania. Z nami nie musisz się tym martwić. Dostarczymy namiot cateringowy oraz zajmiemy się jego sprawną instalacją. Doświadczeni pracownicy rozłożą konstrukcję w ekspresowym tempie oraz - co ważne - w umówionym terminie. Bez problemu poradzą sobie ze stabilizacją elementów nawet na wymagających podłożach. Przyjmujemy zamówienia na prace o różnej wielkości. Posiadamy doświadczenie w obsłudze wydarzeń o najróżniejszym charakterze, poczynając od oficjalnych uroczystości, a na prywatnych imprezach okolicznościowych kończąc. Warto nam zaufać i zyskać pewność, że namiot cateringowy spełni wszelkie oczekiwania.


Sprzedajemy lub wynajmujemy namioty cateringowe

Hala Cateringowa

W HNP POLSKA dla klientów przygotowaliśmy wiele wariantów współpracy. To od Ciebie zależy, na który z nich się zdecydujesz. Jednym z popularniejszych rozwiązań jest możliwość zakupu produktu na własność. W tym przypadku należy zadbać o odpowiednie miejsce do przechowywania konstrukcji oraz zdobyć podstawowe doświadczenie w jej montażu. Można skorzystać też z okazjonalnego wynajmu. W tej opcji hale cateringowe dostarczamy i montujemy we wskazanym miejscu. Klient nie musi martwić się o żaden aspekt związany z zamówieniem czy też z transportem. Jeśli jednorazowy zakup namiotu jest zbyt drogą inwestycją, proponujemy korzystny leasing. Dzięki temu w przyjaznych ratach zdobędziesz najwyższej klasy hale cateringowe. Do każdej sytuacji podchodzimy w indywidualny sposób.

Efektowny design

Namiot cateringowy to centralny punkt imprezy. Jego wygląd już od początku powinien robić wrażenie i tak jest w przypadku produktów od HNP POLSKA. Oferujemy estetyczne konstrukcje, które w razie potrzeby łatwo przekształcić w zapierające dech aranżacje, które dodatkowo posiadają mobilny charakter. Nieustannie śledzimy trendy dotyczące hal eventowych. Chętnie wprowadzamy do naszej oferty wszelkie nowości, aby klienci zawsze mieli do wyboru wyłącznie najlepsze akcesoria na rynku. Design hal cateringowych od HNP POLSKA sprawdzi się podczas wielu wydarzeń: wesel, bankietów, konferencji, eventów promocyjnych. To tym bardziej prawdziwe stwierdzenie, że również wybór poszycia zależy od klientów. Do wyboru są np. materiał PCV oraz płyta trapezowa.

Przetestuj nasz wygodny konfigurator

Nie musisz znać się na namiotach cateringowych, ani nawet dokładnie wiedzieć, czego potrzebujesz. Na te pytania pomoże odpowiedzieć nasz specjalny konfigurator znajdujący się na stronie internetowej. Pozwala stworzyć projekt hali dostosowanej do konkretnych potrzeb oraz wymagań. Klient ma wpływ na praktycznie każdy element konstrukcji. Decydujesz o liczbie drzwi, bram oraz okien. Wskazujesz pożądane gabaryty produktu. Poza tym masz wpływ na wybór rodzaju poszycia czy też materiałów konstrukcyjnych. Dodatkowo możesz wskazać rodzaj podłoża lub przeznaczenie namiotu. W razie konieczności dodatkową pomocą służą nasi eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą w najbardziej problematycznych sytuacjach.

Moda na hale cateringowe

Imprezy plenerowe to branża znana od lat, ale jej popularność szczególnie ostatnio rośnie w szybkim tempie. Możliwość zabawy na świeżym powietrzu stała się jedną z ulubionych metod spędzania wolnego czasu Polaków, przez co wiele imprez z zamkniętych sal przeniosło się na wolną przestrzeń. Warto wpasować się w ten trend i postawić na namiot cateringowy. To świetna inwestycja, która zwróci się na wielu polach m.in. promocyjnym. O potencjale hal eventowych świadczy fakt, że chętnie sięgają po nie najbardziej znane na rynku marki, które cyklicznie organizują plenerowe wydarzenie z ich wykorzystaniem. Dodajmy, że namioty cateringowe równie efektywnie sprawdzają się w przypadku niewielkich przedsiębiorstw.