You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hale Transparentne

EKSKLUZYWNY PRODUKT, DZIĘKI KTÓREMU WYEKSPONUJESZ WALORY OTOCZENIA

Oferujemy Państwu nowoczesne hale transparentne, które stanowią doskonałe rozwiązanie na organizację niemal każdego wydarzenia w plenerze. Transparentne hale namiotowe charakteryzują się zastosowaniem przeźroczystych ścian oraz dachów wykonanych z materiału PCV. Stosowane są w miejscach, które mogą poszczycić się piękną architekturą terenu lub wyjątkowym plenerem. Kształt i wygląd przyciąga uwagę, a nowoczesny design sprawdza się na wydarzeniach takich, jak:

BANKIETY, GALE, JUBILEUSZE

EVENTY, KONFERENCJE

IMPREZY FIRMOWE, SPOTKANIA INTEGRACYJNE

TARGI, POKAZY, PREZENTACJE PRODUKTÓW

WYSTAWY, PROMOCJE, DNI OTWARTE

WYDARZENIA SPORTOWE, POKAZ MODY

NAMIOTY TRANSPARENTNE idealne sprawdzą się również jako:

ZAPLECZE CATERINGOWE, POMIESZCZENIE PRASOWE, RECEPCJE

STREFĘ VIP, STREFĘ CHILLOUT

Oferujemy Państwu różne szerokości i dowolne długości hal namiotowych. Do wyboru dach oraz ściany transparentne lub wybrane elementy w kolorze białym. Możemy również wykonać drewnianą podłogę do hali namiotowej.

Jeżeli chcesz powiększyć swoją przestrzeń restauracyjną lub wyeksponować swoje produkty czy usługi aby przyciągały uwagę to idealnym rozwiązaniem jest hala namiotowa, namiot transparentny.

Zapraszamy do kontaktu:

? + 48 604 130 750; 32 474 33 22

biuro@hnppolska.pl

WYNAJEM HAL TRANSPARENTNYCH

Proponujemy również wynajem transparentnych hal namiotowych.

Eleganckie hale transparentne z przeźroczystymi ścianami i dachem oraz drewnianą podłogą, wykładziną i oświetleniem stworzą wyjątkowe wnętrze oraz spektakularny efekt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu oraz naszymi realizacjami na www.hale-wynajem.pl