You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Chociaż hale eventowe częściej wykorzystywane są w cieplejszych porach roku np. w trakcie imprez targowych, mają również wiele zastosowań w chłodniejszych okresach jesienno-zimowych. Skutecznie opierają się warunkom pogodowym, dzięki czemu organizatorzy nie muszą obawiać się np. intensywnego słońca lub jeszcze bardziej dokuczliwych opadów deszczu. Za sprawą naszych namiotów okolicznościowych każda impreza przebiegnie bezproblemowo. Klientom zapewniamy bardzo elastyczne warunki współpracy oraz niezwykle bogaty wybór w zakresie dostępnych produktów.


Zapewniamy hale na różne okazje i wydarzenia

Od kilkudziesięciu osób do nawet tysięcy uczestników - eventy potrafią gromadzić grupy ludzi o skrajnej wielkości, a wszystko zależy od ich charakteru. Niemniej namioty okolicznościowe poradzą sobie z każdą liczbą świętujących. Mogą stanowić efektowny motyw dla niewielkiego, plenerowego wesela. To także sprawdzony “partner” dla wszelkiego rodzaju pikników, festynów, koncertów lub miejskich zabaw. W HNP POLSKA oferujemy hale okolicznościowe w różnym stylu, także eleganckim, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w trakcie oficjalnych bankietów oraz prestiżowych konferencji. Efektowna konstrukcja namiotów sprawia, że chętnie sięgają po nie znane marki z różnych branż podczas eventów promocyjnych z udziałem publiczności. Hale stały się już typowym elementem takich wydarzeń.

Wnętrze hali eventowej na wynajem

Wytrzymała oraz nowoczesna konstrukcja

Dla naszych klientów przygotowaliśmy zarówno produkty sezonowe, jak i całoroczne. Wiemy, że będą mierzyły się z wymagającymi przeciwnikami w postaci warunków atmosferycznych, dlatego zadbaliśmy o maksymalnie solidne wykonanie. Postawiliśmy na elementy konstrukcyjne powstałe na bazie najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu budowla skutecznie opiera się nie tylko pogodzie, ale także zagrożeniom wewnętrznym np. przewróceniu w wyniku uderzenia. Najwyższe standardy dotyczą także poszycia budowli, które cechuje się odpornością na wiatr, deszcz czy też śnieg. Namioty eventowe można ustawić w jednym miejscu na wiele dni bez obaw o ich stan techniczny. Gwarantujemy, że w 100% spełnią pokładane w nich nadzieje i wywiążą się ze swoich zadań.


Szybki montaż

Hala eventowa na wynajem z zewnątrz

Czas to często nieosiągalny komfort przy organizacji wielu imprez. Niejednokrotnie eventy promocyjne lub oficjalne uroczystości są planowane praktycznie z tygodnia na tydzień. W takich sytuacjach namioty okolicznościowe po raz kolejny pokazują swoje możliwości, gdyż bardzo szybko można postawić całą konstrukcję i dostosować ją do indywidualnych potrzeb. Co ważne, hale są gotowe do użytkowania praktycznie od razu po instalacji. Niewiele czasu zajmuje również proces demontażu, dlatego namioty eventowe łatwo usunąć z konkretnej przestrzeni. Tego typu hale świetnie sprawdzą się w przypadku wydarzeń o charakterze ogólnopolskim, gdzie każdego dnia trzeba stworzyć infrastrukturę promocyjną w innym mieście. Dodajmy, że ich transport nie należy do kwestii problematycznych.

Hale na sprzedaż lub wynajem

Namioty eventowe, jak już udowodniliśmy, to idealne wsparcie przy organizacji imprez plenerowych. Aby jednak z nich skorzystać, trzeba zdecydować się na jedną z trzech opcji, które oferujemy. W pierwszym przypadku można zdecydować się na zakup hali i dysponować nią w dowolny sposób i w dowolnym czasie. Należy mieć jednak odpowiedni magazyn do przechowywania. Alternatywne rozwiązanie stanowi wynajem. W tej wersji namioty eventowe wypożyczamy na konkretny czas lub pojedyncze wydarzenie. Po umówionym okresie oraz wykonaniu zadania sprzęt wraca do nas i klient nie musi martwić się magazynowaniem. Można też zdecydować się na leasingowy model współpracy, gdzie płatności rozkładają się na wygodne oraz ustalone wcześniej części.


Posiadamy wygodny konfigurator hal eventowych

Pełna swoboda w konfiguracji! Namioty okolicznościowe bez problemu można dostosować do własnych potrzeb za pomocą specjalnego konfiguratora umieszczonego na naszej stronie. W tym celu wystarczy wejść w zakładkęKonfigurator hali”. Podstawowe wytyczne dotyczą rozmiarów, czyli szerokości, długości i wysokości bocznej ściany. Kilkoma kliknięciami można wskazać pożądaną liczbę drzwi lub okien, a w razie potrzeby również bram. Przed otrzymaniem wyceny warto doprecyzować pozostałe parametry. Mowa tu o: przeznaczeniu hali, jej poszyciu i konstrukcji. Ważną rolę odgrywa także rodzaj podłoża. Umożliwiamy dodatkowo wpisanie własnych uwag w celu jeszcze dokładniejszej personalizacji zlecenia. Podane informacje pomogą precyzyjnie przedstawić czas montażu oraz jego cenę.

Oferujemy profesjonalne doradztwo

Hale eventowe to branża o złożonej specyfice. Poruszanie się po niej wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale także doświadczenia. W HNP POLSKA posiadamy zarówno potrzebne umiejętności, jak i doskonale znamy teorię, co potwierdzają dotychczas zrealizowane zlecenia, które można obejrzeć na naszej stronie. Namioty eventowe nie mają przed nami żadnych tajemnic, dlatego zakup lub wynajem produktów z dostępnych katalogów to zawsze dobra decyzja, podobnie zresztą jak powierzenie naszym ekspertom serwisowania hal. W działaniach stawiamy na transparentność, poczynając od kwestii ceny, kończą na zasadach współpracy. W razie dodatkowych wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania telefonicznie lub mailowo.